7.8 C
Ruoščiai
2024 14 balandžio
Slimi namai
https://slimi.lt/wp-content/uploads/2021/09/npcBoss.png

Kai žemėlapis eina į pabaiga atsiranda žemėlapio sergėtojas kuris yra daug stipresnis už tipinius MOB’us
Darant žalą žemėlapio sergėtojui gaunamas daug didesnis XP bei Gold kiekis nei iš įprastų MOB’u, o nužudžius žemėlapio sergėtoja susigeneruoja XP arba Gold generatorius

https://slimi.lt/wp-content/uploads/2021/09/xpGen.png

Kai tarpusavyje žaidėjai kovoja po tokių kovų yra maža tikimybe jog atsiras generatorius.
Nenumirus ant generatorio reikia išstovėti 16 sekundžių ir gausite dideli kiekį XP ar Gold (priklauso nuo generatorių tipo)
Kuo daugiau žaidėju serveryje tuo daugiau generatorius sugeneruoja XP ar Gold

https://slimi.lt/wp-content/uploads/2021/09/trash.png

Žudant stipresnius MOB’us Controller, Alien Grunt, Big Momma iš jų gali susidaryti šiukšlės ant kurių paspaudus E raide ir turint reikiama kiekį energijos (MANA) galima išvalyti ir rasti metalo, sidabro liejinių ar net deimantu, emeraldu, rubinu (šie resursai reikalingi ginklu, šarvų ir kitų daiktų gamybai).
Taip pat šiukšlės susidaro žaidėjams kovojant tarpusavyje!

https://slimi.lt/wp-content/uploads/2021/09/lauzas.png

Žudant MOB’us galima gauti žalios mėsos, kuria reikia išsikepti ant laužo, tam reikės nukirsti medžius su AXE ginklais ir pastačius laužaviete turint MANA’os uždegti ir išsikepti žalia mėsa kuria bus galima naudoti gyvybių atstatymui, parduoti NPC (už kepimą gausite XP)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy