15.2 C
Ruoščiai
2024 15 birželio
Slimi namai
Image default
Svarbu

Slimi projekto taisyklės

1. Draudžiama reklamuoti kitus projektus, neigiamai veikti serverį. BAN – nuo 1 savaitės iki amžino bano.

2. Draudžiama campinti vienoje vietoje ilgiau nei 10sec. Be jokių įspėjimų, SLAY, KICK, BAN 120 min (2 valandos). (Negalioja saugojant C4, bombos minavimo vieta, įkaitus).

3. Draudžiama spaminti, daug kartų iš eilės rašyti (floodinti) per chatą (Max 2x.). UŽTILDYMAS 10 min (600sec), BAN nuo dienos iki savaitės.

4. Draudžiama naudoti pagalbines priemones: (aim, wh, norecoil, pagalbinius modelius ir kita, pas žaidėja negali būti jokiu papildomu .dll ir kitokio tipo failu, nors ir pagalbinės priemonės neįjungtos) BAN visam laikui.

5. Neįžeidinėti kitų žaidėjų. (privačiai įžeidinėti irgi draudžiama) Be jokių įspėjimu UŽTILDYMAS (iki savaites) po to seka BAN iki amžino. Priklauso nuo įžeidimų pobūdžio.

6. Per mikrafoną galima kalbėti tik nuo 16 metų! (Nebent bendrauji normaliai ir turi normalų balso tembrą)  Be jokių įspėjimų UŽTILDYMAS, BAN iki 600 min (10 valandų).

7. Draudžiama leisti muziką! BAN – 1440min (1 diena).

8. Negalima naudoti jokių Alias scriptu (net autobuy, bhop…). BAN visam laikui.

9. Draudžiama žaisti su nick’u, kuriame yra keiksmažodis ar kitą žmogų įžeidžiantis žodis.  Be jokių įspėjimų KICK, BAN – 600 min (10valandų).

10. Jeigu paslauga yra ant nickname, draudžiama VIP’ams ir ADMIN’ams dalinti savo paslaugos duomenis (password). Paslaugos nuėmimas.

11. Draudžiama apeiti esamą baną kitu SteamID ar IP, kitam žaidėjui prisijungti prie banintos paskyros. Banas permanent (visam laikui). Turintiems paslaugą – jos nuėmimas, taipogi account ištrynimas.

12. Draudžiama būnant mirusiu pasakinėti, nesvarbu, net jūsų to prašo Prižiūrėtojas ar Pagr.Administratorius. UŽTILDYMAS 600sec (10min)

13. Draudžiama kenkti žaidimo kokybei (Žaisti su prastu internetu (laginti), leisti garsus per MIC, floodinti E arba prožektorių ir panašiai) BAN iki savaitės. Priklauso nuo pažeidimo pobūdžio.

14. Draudžiama žaidžiant kalbėti per [Discord, TeamSpeak ir panašias platformas] tik tam, kad padėtum su tavimi kalbančiam žmogui ir pasakytum kur yra priešai. (toks pažeidimas prilygsta WH naudojimui) BAN nuo 10080 min. iki amžino.

15. Administracijos chatas skirtas tik svarbiems pranešimams. Pasisveikinimai, juokeliai ir kiti nereikalingi pranešimai nebus toleruojami. BAN 60-300 min.

16. Prašyti Demo ar SS ir už tai NUBAUSTI gali tik išrinkti serverio PRIŽIŪRĖTOJAI. BAN 1 diena – savaitė.

17. Negalima naudotis serverio sistemos klaidomis, o apie spragas pranešti pagrindiniams serverio adminams arba prižiūrėtojams, neviešinant pačio bugo. BAN nuo 1 savaitės – amžinai.
Negalima naudotis žemėlapio klaidomis, lipti ant žemėlapio. SLAY > BAN iki savaitės.

18. Vagystės, pasikartojančios apgavystės. BAN nuo 1 savaitės – amžinai.

19. Neskleisti per mikrafoną įvairių garsų kurie trukdytų žaidimui t.y. šnypštimas, švilpavimas ar panašūs nereikalingi garsai. UŽTILDYMAS 10min. (600 sec.), BAN iki 180min. (3 val.)

20. Draudžiama prašinėti serverio resursų bei provokuoti kitus žaidėjus žaisti iš serverio resursų. UŽTILDYMAS – iki 1440min (iki 1 dienos)

21. Draudžiama kenkti serveriui! (grasinimai taip pat netoleruojami) BAN – nuo 1 savaitės iki amžino bano.

22. Draudžiama apgaudinėti kitus žaidėjus pardavinėjant serverio resursus, valiuta, skinus už realius pinigus ar kitus materialius dalykus į kuriuos galima iškeisti. To nesilaikant jūsų paskyros bus pašalintos iš mūsų projekto ir gausite amžiną baną.
Nukentėjusysis turi turėti rimtus įrodymus prieš asmenį kuris apgavo.
Nukentėjęs asmuo nuo administracijos nieko neatgauna. (prieš darant sandorius pasiklausinėkite ar tai patikimas žaidėjas arba pasiimkite tarpininką)

23. Draudžiama žaisti su lagais/FPS dropais kurie matomi jus stebint arba savo lagu tampate pranašesni prieš kitus žaidėjus. BAN – nuo 1 valandos iki amžino bano.

24. Draudžiama kituose projektuose reklamuoti mūsų projektą bei jo serverius! BAN nuo savaitės iki amžino!

25. Draudžiama nesilaikyti susitarimo žaidžiant iš serverio resursų! Ban iki METŲ!
(Pgr. Administracija ir Prižiūrėtojai neprivalo gilintis į situacija ir už tai bausti taisyklės pažeidėją)

26. [CS:GO Taisyklė] Jei Oficialiai žaidėjas yra mutintas ant CS:GO žaidimo, jei atsimutinus jis nepagarbiai bendrauja su kitais, be įspėjimu toks žaidėjas yra perkeliamas į TOXIC VOICE kanalą.

27. Draudžiama skleisti melaginga informacija apie serverį, demotyvuoti žaidėjus prieš serverį/jo sistemas, nuteikinėti nebežaisti ar eiti žaisti kitur! BAN iki AMŽINO!

28. Žaidėjas keliantis abejones dėl pagalbinių programų naudojimo, susekus žaidėja turintį virš 1 VAC’u! Iškarto dedamas AMŽINAS BAN!

29. Laimėjus GIVEAWAY/Konkursą/Aukcioną/Patraukus realų skiną susiekti ir atsiimti prizą per savaite laiko, kitu atveju prizas grįžta atgal į fonda!

30. Draudžiama gamblinti/žaisti iš serverio resursų už serverio ribų (tam yra sukurtas serverio CASINO per kurį galite visa tai atlikti) gresia sistemų apribojimas arba BAN’as

31.
1. Jei žaidėjas turi mažai valandų arba jo profilis yra „Private“ (privatus), administracija turi teisę paprašyti žaidėjo atidaryti savo profilį, kad galėtų patikrinti žaidimo valandų skaičių ir kitą informaciją.
2. Administracija turi teisę paprašyti pateikti pagrindinę (MAIN) paskyrą, kurioje turi būti fiksuota daug valandų žaidžiant šaudymo (Shooter) žaidimus.

* Normalus žaidėjas privalo turėti normalų ACC ant kurio x1 FPS/Shooter žaidime turi minimaliai 1k valandų
* Jei žaidėjas atsisako atidaryti profilį arba pateikti pagrindinę paskyrą, tai bus traktuojama kaip bandymas kažką nuslėpti.
* Tokiu atveju, žaidėjui bus skiriamas laikinas arba net amžinas draudimas (banas), atsižvelgiant į situacijos rimtumą.

*** Pasikartojantys pažeidimai – BAN nuo mėnesio iki amžino bano.

PAPILDYTA: 

***Apgavimu mes nelaikome, kai susitaria dėl skino pardavimo kainos ir visa tai daro per gift arba pardavimų sistemą, kitaip sakant, kenkia serverio ekonomikai ir tie pardavimai vyksta nusileidžiant parduotuvės minimalioms kainoms. Jei serveryje pastebėsite tokią apgavystę, administracija veiksmų nesiims, tik įspės žaidėją, jog gali būti apgautas ir apgavikas neliks nubaustas.

-REP taisyklės, kada gali būti pažymėtas/baninamas žaidėjas dėl prastos reputacijos:

  • Kai abi pusės susitaria ir vienas iš jų nevykdo susitarimo. (serverio ribose iš serverio resursų, negeruojame Samdinių sutarties apėjimo susitarimuose)
  • Kai žaidėjai tarpusavyje susitaria dėl prekės kainos, netyčia ją įdeda į bendra parduotuve ir tą preke nuperka kitas žaidėjas nedalyvavęs prekės kainos aptarime.
  • Į galimas provokacijas nebus reaguojama, jei matysis jog žaidėjas specialiai nori išprovokuoti kitus prasižengti! Ir dėl tokių provokacijų žaidėjas gali gauti – REP
  • Reaguojame ir į privačius susitarimus jei pateikti FOTO įrodymai.
  • Gali būti koreguojamos taisyklės, tad nuolat reikia sekti ir atsinaujinti žinias sugrįžus čia.

Slimi RPG event’u taisyklės:
Draudžiam team’inti, specialiai nekovoti matant šalia kitą kovotoja!
Draudžiama teleport’uotis už žemėlapio ar lipti į nepasiekiamas žemėlapio vietas!
Draudžiama event’uose pasidavinėti/nieko nedaryti/apsimetinėti
Už taisyklių nesilaikymą SLAY, dažnai pažeidžiant taisykles arba jei nei vienas prižiūrėtojas negali prižiūrėti event’o po priduotu įrodymu banas iki amžino!

Administratorių taisyklės

1. Draudžiama kurti savas taisykles! BAN 1440min (1 savaite)

2. Draudžiama naudoti: Kick, Slay, Slap, Ban žaidėjui, kuris niekuo nenusikalto ir nepažeidė jokių žaidimo taisyklių! BAN 1440 min (1 savaite).

3. Draudžiama slapinti (save ar kitą asmenį) norint patekti į savo jėgomis nepasiekiamas vietas ar kitaip buginti, ir taip pat neslapinti už nieką. BAN 300 min (1 savaite).

4. Išrinktas serverio prižiūrėtojas privalo prižiūrėti tvarką serveryje. Už darbo neatlikimą suteikiami įspėjimai ir vėliau šalinama nuo pareigų.

5. Draudžiama keisti žemėlapį naudojant balsavimo pagalbą nelikus 10 min iki žemėlapio pabaigos. BAN 180-1440 min. (Nuo 3 valandų iki savaites).

6. Keičiant žemėlapį, balsavime turi būti mažiausiai 2 pasirinkimai! BAN 1440min (1 savaite).

7. Jeigu žaidėjo paprašoma įkelti „Demo, Alias SS, Game SS“, per 24 valandas turite atsakyti į jo sukurtą temą. Jeigu nebuvo galimybės, praneškite pagr. administracijai. Prižiūrėtojui gresia įspėjimas arba nušalinimas nuo pareigų situacijoms kartojantis.

8. Draudžiama dėti balsavimą dėl žemėlapio keitimo, jeigu jis jau yra įvykęs. BAN 180-1440 min. (Nuo 3 valandų iki savaites).

9. Prieš keičiant žemėlapį būtina paklausti (amx_vote “Ar keičiame žemėlapį?” Taip Ne ) Tik tokiu atveju turėsite teisę jį keisti. BAN 180-1440 min. (Nuo 3 valandų iki savaites)

10. WARGOD reikalavimo negali būti, yra galimybe dėl įtartino žaidimo patikrinti žaidėja WARGOD sistemoje ir jei metų laikotarpyje žaidėjas yra aptiktas kaip cheateris sistemoje galima dėti amžina bana! (WG prasiskanavimo gali paprašyti serverio prižiūrėtojai, to tinkamai nepadarius laukia amžinas banas)

Pagr.Administracija pasilieka teisę bausti neperspėjus arba reaguoti griežčiau į įvairias serverio gerovei vystyti situacijas.

3.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Naujausi
Seniausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kriuva
Kriuva
3 metus prieš

Kodėl neleidžia prisijungt prie servo?

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x