9.4 C
Ruoščiai
2024 14 balandžio
Slimi namai
Image default
Informacija (CS 1.6) Slimi CS 1.6

Apie Slimi CS 1.6 LEGEND’os nauja sezona

Sulaukėme ilgai lauktų metų, ir tai reiškia, kad artėja visiems mūsų mėgstamo Counter-Strike 1.6 serverio naujas sezonas! Mes esame čia, kad pradėtume dar vieną nuotykį ir sukurtume puikų žaidėjų bendruomenės jausmą.

Tai ne tik naujas sezonas, tai naujas pradžios etapas, pilnas galimybių ir išbandymų. Mes tikime, kad kiekvienas iš jūsų gali pasiekti didžiulį žaidimo ir asmeninį augimą, ir šis sezonas yra puiki proga tai parodyti.

Nepamirškite, kad tai yra žaidimas, kurį mes visi mylime. Tai vieta, kurioje susitinkame su senais draugais ir randame naujų. Tai puiki galimybė pamiršti kasdieninį stresą ir pabėgti į šią fantastinę virtualią pasaulio areną.

Šiame naujame sezone mes turime daugybę įdomių pokyčių ir atradimų, kurie tikrai jus sužavės. Tai bus išbandymas jūsų įgūdžiams ir komandiniam bendradarbiavimui. Be to, mes pasistengsime, kad šis sezonas būtų įkvepiantis, todėl visada turėsite paskatų žaisti ir siekti aukščiausios vietos lentelėje, kolekcionuoti rečiausius skinus bei taupyti kitus serverio resursus.

Ant naujo sezono lieka:

  • Esantis klanai (klanai pradės nuo 1 lygio, pačiuose klanuose išsivalys visi resursai)
  • Išliks turimi transformuoti skinai, bet juos parduoti serveriui galėsite tik po mėnesio!

Nepamirškite kviesti savo draugus prisijungti prie mūsų serverio ir kartu su jais kurti nepamirštamus žaidimo momentus. Leiskite šiam sezonui būti nuostabiam ir įdomiam!

Pradėkite naują sezoną su entuziazmu ir džiaugsmu. Dėl tos pačios aistros, kuri mus visus vienija – Counter-Strike 1.6. Mes laukiame jūsų ant mūsų serverio, ir žadame nepakartojamą patirtį.

Sėkmės ir įdomaus žaidimo jums visiems!

4.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Naujausi
Seniausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
b0rk3L0ff
4 mėnesių prieš

po 15 metu pertraukos vel prie 1.6 🙂

SteamUser35
6 mėnesių prieš

Viskas tvarkoi bet yra kur tobuleti 🙂

SteamUser35
6 mėnesių priešThis website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x