8.9 C
Ruoščiai
2022 27 rugsėjo
Slimi namai
Image default
Naujienos & Atnaujinimai (CS:GO)

CSGO #1 Donate Skins atnaujinimai

Jau nuo seno buvo galima prie /freeskin pridėti savo skinus ir už tai gauti altygį, bet atlikome pakeitimus apjungdami bendrą serverio biudžetą (kuo didesnis serverio biudžetas, tuo daugiau galima gauti Point už dovanojama skina)

Kaip pridėti/dovanoti skiną serveriui, kad galėtu kiti nauju žaidėjai prisirinkti tų skinu?
Atsidarius CSGO meniu per komanda /menu
Pasirinkus 9 punktą, sekančio meniu langa, jame rasite DELETE Skins, tada pasirinkus skina kurį norite dovanoti naujiems žaidėjams, turite pasirinkti jog dovanojate -1 skina.
Ir tada galite tikėtis didelės laimės ir už tokį dovanojimą gauti daug didesnį Pointu kiekį nei pats skinas vertas, bet gali dažniau tekti nusivilti ir gauti labai maža kiekį Pointu, viskas priklausys nuo jūsų aktyvumo šiame reikale, kuo daugiau skinu padovanosite serveriui/naujokams tuo didesnė tikimybė jog jums nusišypsos laimė ir gausite dideles Pointu išmokas už gerą darbą (bet viskas priklauso nuo serverio biudžeto)

0 0 votes
Article Rating
Apie autorių: PyPKjE
Tell us something about yourself.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Slimi CS:GO jau greitai naujas SEZONAS 2022-09-20 19:00

Pranešk apie tai savo CS:GO kolegoms, draugams, klasiokams, suspėkite pasiruošti naujam sezonui ir galbūt šį  naują sezoną būsite geriausi ir daugiausiai pasiekę?

Plačiau apie detales: https://slimi.lt/slimi-csgo-naujas-sezonas/

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Eiti prie įrankių juostos