11.2 C
Ruoščiai
2024 19 gegužės
Slimi namai
Image default
Naujienos & Atnaujinimai (CS:GO)

CSGO #2 serverio restartas 2018-08-27 00:01

Niekada nesu linkęs daryti restartų dėl ne rimtų priežasčių, nes gaila jūsų laiko, jūsų įdėtu pastangų, nemiegotų naktų, bet susiklostė taip jog daugelis žaidėjų pranoko serverio lūkesčius ir ganėtinai greitai susirinko norimus skinu setus.

Kadangi daugelis iš jūsų pasiekė savo iškeltus tikslus surinkti tam tikrus skinus, dėl nebeįdomumo apleidote šį serverį

O viduryje gyvavimo atsirado nauja Special CSGO skinu sistema kurią rasti gali kiekvienas klano narys per /klanai komanda

SlimiPC numušo kainas, pagyvino žaidimą, bet ne visiems tai patiko (kainos pakeltos, gaminama paskolos/investicijų sistema)

Norių sugrįžti prie to jog gaila jūsų investuotu pinigų, investuoto brangaus laiko, todėl paruošiau Restarto kompensacijos sistema!!!
Iki 2018 metų Rugpjūčio 26 dienos serveriui visą parą galėsite parduoti savo skinus, kaupti Slimkių kiekį, nes po įvykusio restarto jus gausite 5% turėtu sukauptų slimkiu, kad būtu lengvesnė pradžia, nuo turimo rango taip pat kompensuos slimkėmis (turimas rango lygis * 2000 slimkiu)

O jei buvote klano savininkas gausite papildomus +300k slimkių!!!

* Kad gautumėte minimalia restarto kompensacija turite sukaupti minimum 100k slimkių

Serveryje įvyko tam tikri vidiniai atnaujinimai dėl kurių galime įdėti daugiau skinu, bet teks atsisakyti fy_ žemėlapių.

SKIN SET.png

Du nauji skinu setai jau serveryje:
Haven by Reflex 1 retumo


Honey Comb by RAZNiK -1 retumo

flip knife.png
deagle.png
ak47.png
m4a1.png
awp.png

* Bus pravalyti seni banai (nauji banai paliks)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy