26.1 C
Ruoščiai
2024 21 liepos
Slimi namai
Image default
Svarbu

Kas pas mus projekte yra CAMP’inimas

Daugelis kitų projektu turi tam tikras taisykles, mes turime begales taisyklių kurias galite rasti čia

Daugelis klaidingai supranta CAMP‘inimą.
Visų pirmą kodėl negalima CAMP‘inti (būti vienoje vietoje), Counter Strike 1.6 žaidimas turi tam tikrus tikslus, tokius kaip užminuoti ar išminuoti C4 bomba, išlaisvinti įkaitus.

CAMP’inti galima kai Teroristai neįvykdė savo užduoties ir nepadėjo C4 bombos arba Policininkai nepradėjo išlaisvinti įkaitu, taigi Teroristams yra duota užduotis komandiškai nunešti C4 į vietą kurioje galima ją padėti, su C4 negalima stovėti savo respe ar būti šalia C4 drop’o jos neimti ir nevykdyti C4 padėjimo užduoties, Policininkai neprivalo saugoti vietos kurioje galima padėti C4 (bet jei nebus saugomas C4 padėjimo vieta, teroristai lengvai įvykdys savo užduotį ir gaus pergalę), bet jei Teroristai C4 bomba užminuoja Policininkai turi iškarto reaguoti ir skubėti į vietą kurioje yra padėta C4 bomba.

Apibendrinant tiek Policininkai tiek Teroristai turi savo roles vykdant to roundo tikslą, saugojimo tikslas nėra toks svarbus koks pirminis užduoties įvykdymo, komandiškai turi būti vykdoma pirminė (C4 užminavimas, Įkaitu išlaisvinimas) užduotis, o tada jau antrine (C4 išminavimas, Neleisti išvesti įkaitu), kol neįvykdomos pirminės užduotis, antrinės užduoties rolės veikėjai nėra įpareigoti ir gali blaškytis po žemėlapi!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x