15.2 C
Ruoščiai
2024 15 birželio
Slimi namai
Image default
Naujienos & Atnaujinimai (CS 1.6) Slimi CS 1.6

Slimi CS 1.6 LEGENDA atsinaujino 2020-2021

* Pataisyta jog nužudžius Galiūna duotu +5XP (duodavo +3XP).
* /reward sistemoje Slimkiu atsiėmimas už nužudymus padarytas pagal ekonomika.
* Nuo šiol iki XP eventu, dienos metu už HS gausite papildomus +2 XP!

* Klanui XP gauti už kreditus galės tik Klano Owneris, po vieno atsiėmimo vėl bus galima atsiimti po 12h.
* Nuo šiol serveryje galės egzistuoti tik MAX 10 klanu.(redaguota)2020 m. rugsėjo 12 d.

Kaip ir senais laikais, jei žaidėjas neprisijungia virš mėnesio prie serverio ištrinama jo paskira. Pagamintas priedas jei neaktyvus žaidėjas turi investavęs, bent 10 mln. į SlimiPC automatiškai jo paskyros galiojimą pratęsia papildomam mėnesiui, nuskaitant jo investuotus 10 mln. Slimkių ir paskyra išlieka nepanaikinta.

Naujas nuostabus darbelis iš @Akka rankų jau mūsų serveryje! Visi VIP žaidėjai turės galimybę, pasidaryti fade nužudymo efektą, viskas labai lankstu ir funkcionalu, galėsite pasidaryti tik ant HS arba kitais nužudymo būdais, pasidaryti norima spalva, ryškumą, laiką ir net aktyvuoti specialų garsą! Viska nusistatyti galėsite parašius į chata /fade

Serveryje sugražinta MVP/RoundSound sistema, papildyta naujomis dainomis, pašalintas sistema dėl negative taškų, dabar statistiką rinksiu ir matysiu pagal RS užsakymus ir keliant nauja paketa dainų matysiu kurie nėra populiarus ir kokių nesirenka žaidėjai.

Slimi CS 1.6 nuo šiol į serverį įleis NONSTEAM žaidėjus! Turime padėkoti mūsų @Akka developer’iui, kartu su juo padarėm sistema su kuria serverio žaidėjai galės kontroliuoti neaiškių NONSTEAM žaidėjų patekimą į serverį! STEAM žaidėjai turės galimybe kenkėjiškus NONSTEAM žaidėjus /voteban, po pavykusiu voteban’u arba jei prižiūrėtojams teks baninti kažkokį NONSTEAM žaidėja, serveris tam tikram laikui užsirakins nuo NONSTEAM žaidėjų! Taipogi prižiūrėtojai galės pridėti patikimus, aktyvius, senus CS 1.6 NONSTEAM Slimi žaidėjus prie WhiteList ir per tuos serverio užsidarymus toliau WhiteListe esantis žaidėjai galės žaisti be problemų! Praneškite draugams jog serveris tapo pasiekiamas visiems!

Nuo šiol Kiečiausias savaitės klanai bus išrinkti pagal tai kiek pastarąją savaite bendrai su klano nariais surinko nužudymų!

Kai aktyvuota Klano WAR funkcija, nužudžius žaidėja kurio klanas irgi buvo aktyvavęs Klano WAR bus galima iš klano nuvokti slimkiu pagal esančia ekonomika!

* Sutvarkytas klaniečių nužudymų mažėjimas
* Perdaryta Galiūnu išrinkimo sistema, kuri automatizuotai veiks pagal TOP 10 galiūnų ir išves vidurkį kiek reikia per diena padaryti nužudymų, kad išlaikyti savo galiūno statusą arba kiek mažiausiai reikia prišaudyti per diena, kad galėtum tapti galiūnu
* Savaitgali nebus galima nutraukti Galiūno sutarties!
* Padaryta jog galiūnas už nužudymą gautu Slimkiu pagal serverio ekonomika!
* Pertvarkytas pagrindinis /meniu, kad naujokams nekištu nežinomu meniu punktu, kad tam tikros funkcijos būtu pasiekiamos kai turi reikiamus resursus (taip bus lengviau naujiems žaidėjams nepasiklysti tarp funkcijų ir serverio galimybių, visko išmoks palengva iš lėto)
* Serveryje pakeistas SMOKE dūmu užsklanda per kurią neina matyti

* VIP žaidėjai gaudami ginklą iš VIP meniu nebegaus SG granatos, o vietoj dviejų FB gaus 1 FLASHBANG granata.
* Prie galiūnu TOP’o/Informacijos puslapio pridėta informacija kiek reikia nužudyti žaidėjų, kad tapti galiūnu ar išlaikyti galiūno statusą
* Padaryta sistema kuri automatiškai pagal serveryje esantį bendrą klanų situacija ir žaidėjų rangą nustatys nuo kokio rango galima į klaną paimti žaidėją!

* Sutvarkytas pagalbiniu programų failų tikrintojas! (prasidės bananu balius)
* Nuo šiol žaidėjai nužudę GALIUNA gaus iš jo papildomu Slimkių pagal ekonomika (pats galiūnas praras ta dali slimkių jei turės)
* Rečiausius skinus papildomai bus galima išsiparduoti nuo 19 val. iki 20 val.
* Nuo šiol investavus slimkes per SlimiPC, palūkanos augs pagal serverio ekonomika!
* Padidintas energijos išmušimas iš žaidėjo kuris turi virš 100% energijos

* REWARD sistema bus prieinama tik STEAM žaidėjams!
* Už RangUp raktus gaus tik STEAM žaidėjai!
* Sutvarkytas /skelbimai MOTD langas, pakoreguota skelbimo kaina pagal ekonomika, nuo šiol skelbimus rodys mirusiems žaidėjams per HUD ir CHAT + pataisytas skelbimo rašymo teksto ilgumas…
* Prie galiūno dropo pridėta, jei Galiūnas yra kokiame KLANE (su aktyvuotu ClanWar) gali gauti +1 Transformatorių
* Pataisyta jog nutraukus galiūno sutartį nuimtu ir buvusius nužudymus (taip bus galima lengviau perimti galiūno statusą kitam žaidėjui)
* Nuo šiol iš SlimiPC galite pasiskolinti daugiau slimkiu, sumažintas bano laikas negražinant skolos

Per didelį kiekį atidarinėtu vienu metu, išlindo baisu BUG’as ir prisipublikavo 0 retumo skinu! BRATVA, 7uc45, d0m1z buvo sumažintas tų skinu kiekis ir kompensuota po +10 BRAIN POWER Tai Slimi CS 1.6 LEGEND’os istorinis įvykis kai po tokio ilgo laiko, išlindo toks baisus DUPLICATE bug’as, turbūt niekas nebūtu pagalvojęs jog dar pas mus sistemoje yra užsilikusių kažkokių klaidų ir štai šitie vyrukai parodė jog dar ir 2020 metais galima atrasti baisių bug’u, koks sekantis?

* Pataisytos likusios Reward sistemos klaidos kai neišsaugodavo reikiamų duomenų…
* Pataisytos Skryniu atidarymo spragos ir klaidos * Pataisyta klaida per kuria neteisingai išrinkdavo aktyviausius savaitės klanus
* Pataisyta likusi problema kai klano nariams nekraudavo ClanTimer kintamojo ir buvo galima apeidinėti klano laiko stabdymus
* Pataisyta Galiūnu nužudymų reikalavimo sugeneravimo klaida
* Sutvarkytas SGS/GS didelio greičio pasiekimas, vėl serveryje MAX FPS 999
* Nusipirkus -1 ginklo skinu dali arba gavus iš DROP, nereikės prisijunginėti iš naujo prie serverio, -1 ginklu skinu meniu bus iškarto pasiekiamas

Sutvarkytas SlimiPC investuotu slimkiu minusas, pridėta keleta saugikliu, kad SlimiPC investuotos slimkes nenueitu į minusą

Pasunkintas RTV surašymas, žaidėjas turės pražaisti tam tikra laika esančiame žemėlapyje, kad galėtu suteikti RTV (naujai prisijunge neturės galios RTV surašymui) RTV suteikti negalės stebėtoju režime esantis žaidėjai
Pasunkinti DROP’ai iš BOT’u, mažiau priskaičiuos nužudymų už BOT’us į dienike
Nuo šiol iš jūsų gali išmušti Slimkes pagal -1 retumo skino verte serveriui (prieš tai buvo turint virš 100k slimkiu jus nužudžius pavogdavo dalį slimkių)
Automatinė apsauga ant LOTERIJOS, prieš žemėlapio pasikeitimą neleis dalyvauti loterijoje
Pašalintas radio message, + pašalintas +USE sound’as
Pakoreguotas Slimkiu kiekis per eventus pagal serverio ekonomika
Padidintas Slimkiu gavimas už kreditą pagal serverio ekonomiką

Turtingiems serverio žaidėjams neis pasiimti paskolos iš SlimiPC
Už kristalus bus galima pastatyti tik tam tikrą skaičių Slimi kompiuteriu
Sumažinti rango nuresetinimo reward’ai
kristalus bus galima keisti į +1 Transformatorių

Padaryta sistema jog keliant ranga per SlimiPC už Brain Power reikėtu tam tikro kiekio nužudymų ( @Tadiz )
Labai retais atvejais būna nutinka taip jog kur atsiranda Brain Power ar kitas serverio resursas ant jo atsiranda SlimiPC ir neina paimti, tai nuo šiol serverio prižiūrėtojai galės judinti šiuos objektus kai taip nutiks ( @mafke )
Pakoreguota [DropMoney] informacija (ismusti gali jei turi virs [rašys teisingą sumą esančia šiuo metu pagal ekonomika] slimkiu) ( @Sting )
Pataisytas tekstas: Kito klano žmogus išmuša, bet rašo, kad iš TAVO KLANO, KITAS KLANO NARYS išmušė -1xp ir 426 slimkių ( @Ogis )
Nuo šiol, kad žaidėjai nepamirštu savo paskyros slaptažodžio reikės prie serverio prisijungti kiekviena nauja diena (Suprantama jog kaikurie bus pamiršę savo ACC slaptikus, tai susiekite su manim ir tikiuosi jums padėsiu prisiminti…) Padaryta sistema kuri neleis kurtis papildomu paskyrų (bandant apeiti sistema gres vieno iš turimų ACC auto pravalymas) +BONUS gali apmažėti serverio cheateriu ir kitų kenkėjų dėl šios papildomos sistemos!
Nuo šiol PROMOCODE mūsų Discord’e slaptame kanale (nuo @15lvl ) atsiras random laiką nuo žemėlapio pradžios (seniau buvo nuolat žemėlapio pradžioje ir buvo lengva nuspėti/sulaukti) ( @Ogis )

Sutvarkytas jūsų Dienikės informacijos rodymas chate
Pataisytas HUD skelbimu lipimas vienas ant kito
SlimiPC loterijos sistema bus automatiškai apsaugota ir prieš žemėlapio pasikeitimą išrinks nugalėtoja, po pirmos pasibaigusios loterijos sekančioji loterija prašys didesnio slimkiu statymo dydžio pagal serverio ekonomika
Klanu parduotuvės sistemoje išimant savo preke rodys jų kaina (patogu kai esi įdėjas tas pačias prekes skirtingom kainom)
SlimiPC parduotuvėje pasikeitė resursų kainos, 50% energija bus galima įsigyti tik kai serverio ekonomika bus prasta
Loterijoje padidintas Slimkiu statymo kiekis pagal ekonomika

Noriu pristatyti nauja Slimi CS 1.6 LEGEND’os Battle Pass sistema, kuri yra Startinėje fazėje BETA, tai gali pasitaikyti smulkių klaidų, svarbiausi dalykai ištestuoti ir paruošti!
Kaip viskas veiks?
Su komanda /reward atsidarius meniu rasite Battle Pass skiltį, paspaudus jus gausite informacija kiek išviso galite gauti resursų iš šio Battle Pass, svarbiausias aspektas jog galite surinkti +5 random eskliuzyvinius serverio skinus tik per šią sistema.

Įsigijus Battle Pass’a jus matysite kiek turite BT Exp
Juos gausite random drop šansu žudant kitus žaidėjus +10 BT Exp kiekį
Taip pat jums bus suteikti Battle Pass pasiekimai galėsite siekti jums iškeltų tikslų ir už tikslo pasiekimą gausite +100 BT Exp
Jei turėsite laiko galėsite bandyti vykdyti Battle Pass dienos užduotis už kurias gausite +200 BT Exp

Surinkus 1000 BT Exp jus galėsite pasikelti BT lygį ir už pakelta lygi gausite būtent to lygio Reward’a

Jei jus netenkins BT lygio Reward’as už kristalus galėsite praskipinti to lygio Reward gavimą

Jei sunkiai seksis rinkti BT Exp galėsite panaudoti turimus Kristalus ir pasiimti +500 BT Exp
Prie Battle Pass sistemos pridėtos Dienos misijos už kurių išvykdymą gausite +300 BT Exp

Padaryta jog serverio parduotuvėje nebūtu tu pačių skinu (reiškia bus visi skirtingi skinai parduotuvėje)

Padaryta sistema kuri leis į TEAM prisijungti tik iš SPEC režimo (ir tuo pačiu automatiškai balansuos prisijungimą prie team, kad būtu lygybe tarp kovojančių komandu), taip išvengsime per Brain Power ar panašius spawn’us/event’us, nesąžiningo masinio žaidėjų perėjimų į kitą patogų/palankų team atkovojant serverio resursus! (jei rasite spragų kaip apeiti šitą sistema ar kitų susijusiu problemų su šia sistema praneškite man)

Padarytas visiems vienodas peilio atgydimas S.VIP privilegiją turintiems žaidėjams (nebeturės jokios įtakos ginklu keitinėjimas)

Nuo šiol su Galiūno statusu bus galim per Slimi PC pasikelti RANG’a

Klanuose pakeistas nereikalingu skinu pridavimas už 3, 4, 5 retumo skinus gausite puse slimkiu pagal serverio kainas

Pilnai perdaryti Klanu drop’ai, daugumos resursu dropu kiekis priklausys nuo klanų lygio, papildyti keli nauji dalykai (Klano nariai už nužudymą gali gauti atsitiktinai Slimkiu pagal ekonomika į klano balansą pagal turima klano lygi Klano nariai už nužudymą gali gauti atsitiktinai +1 Skrynia arba +1 Raktą į savo arba klano inventorių, (pagal klano lygi gaus šių resursų kiekį) Už nužudymą klano nariai retais atvejais gaus Slimkiu pagal serverio ekonomika į savo sąskaita. Bendrai dirbantis klano nariai gaus papildomus didelius klano XP dropus pagal klano lygį… Klano owneris iš klano dropo gali gauti klanui iki -1 retumo skino kainos Slimkiu. (ClanWar kovojantis minimum 6 klano nariai su 12 klano lvl) Gali sukelti Bonus Brain Power generacija) https://slimi.lt/csgo-2-klanu-informacija/

BattlePass pasiekimu sistemoje pašalintos nepopuliarių ginklų užduotis ir pridėtos bonus užduotis populiariems ginklams (deagle, m4a1, ak47, awp)

Noriu pasidžiaugti ir kartu pranešti, apie nuostabu atnaujinimą ant Slimi CS 1.6 LEGENDOS serverio, kuriame sulauksime labai didelį ir platų peilių skinu pasirinkimą! Palaipsniui nuo serverio starto įterpsime naujus peilius ir stebėsime kaip sukasi serveris ar neatsiranda naujų problemų, kokybės praradimų šaudant. Su šia sistema mes išlošime jums daugiau vietos naujiems setams pateikti! Įkelsime virš 300 peiliu skinu ir suteiksime didelį pasirinkimą, o ateities planas praplėsti šią nauja sistema ir įkelti šaudymo ginklu SUB skinu. Kadangi serveryje papilnės skinu, kad būtu patogu naudoti skinus, turint didesnį kiekį automatiškai atsiras ginklu skinu pasirinkimu kategorijos Nauju SUB skinu neis parduoti per paprasta parduotuvė, bet bus galima parduoti serveriui arba kitiems žaidėjams per klanų sistema Didelis dėkui @What is love??? už pagamintus modelius/skinus ir paruoštus darbui Didelis dėkui @Akka kuris palaikė naktimis kompanija ir suteikė kitokių pasirinkimu kodu pasaulyje

Patobulinta žemėlapių sistema kuri filtruos neseniai buvusius žemėlapius ir panašius aptikus neduos nominuoti arba nebus žemėlapių balsavimo pasirinkime

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x