26.1 C
Ruoščiai
2024 21 liepos
Slimi namai
Image default
Informacija (CS 1.6) Naujienos & Atnaujinimai (CS 1.6) Slimi CS 1.6

Slimi CS 1.6 LEGEND’ai reikia naujų prižiūrėtoju!

Forma į „Slimi Legenda” serverio prižiūrėtojo poziciją:

„Slimi Legenda” – tai serveris, išėjęs į Slimi CS 1.6 CS:GO MOD istoriją. Tai serveris, kurį ne kiekvienas mirtingasis gali gauti progą prižiūrėti. Tai serveris, kuriam mes, Slimi Administracija, išrenkame tik pačius geriausius, galingiausius, pačius ištvermingiausius, lojaliausius, na ir pačius pačiausius Slimiečius būti atsakingais šio Legendinio serverio prižiūrėtojais!

Galų gale, kad ir kokie mes būtume geri, mums vis tiek trūksta jūsų pagalbos vienokiu ar kitokiu paros metu prižiūrint šį nuostabųjį serverį ir siūlome jums pretenduoti į „Slimi Legenda” serverio prižiūrėtojus užpildžius šią nedidutę formą žemiau. Tik turėkite omenyje, jog aukščiau formos pateikta informacija yra ne mažiau svarbi, nei perskaityta iki šios vietos!

Didžiausios sėkmės linki Slimi Administracija!


Prašome užpildyti visus laukelius kuo detaliau (privalomi visi), adekvačiau nenaudojant necenzūrinių žodžių.

Jeigu forma bus užpildyta nepilnai ar neadekvačiai remiantis mūsų puslapio nurodytomis taisyklėmis, forma bus atmesta
su menka galimybe bandyti pildyti šią formą vėl.

Jeigu jūsų forma buvo atmesta iš karto, turėkite omenyje, jog negalite pildyti jos iš naujo ir vėl jeigu nuo paskutinės formos nepraėjo bent trys mėnesiai (tiek turėtų užtekti laiko pasitaisyti ties paprastutėmis klaidelėmis).

Jūsų forma bus nukreipta tiesiogiai serverio pagr. administratoriui „mafke” į Discord, kuris ją peržvelgs ir artimiausiu metu atsakys ko galite tikėtis iš savo bandymo aplikuojant į „Slimi Legenda” serverio prižiūrėtojus. (vadinasi Jums Discord paskyra bus reikalavimas susikurti prieš pildant šią formą, jei nežinai kas yra mafke ir nežinai kaip susirasti mafke mūsų discord’e reiškia tu dar negali tapti mūsų prižiūrėtoju)

  1. Jūsų nickname žaidime bei tikrasis vardas:
  2. Kodėl pasirinkote žaisti šiame serveryje, kuo jis patiko labiau už kitus:
  3. Jūsų amžius:
  4. Jūsų patirtis žaidime ir pačiame serverių administravime (galite pasakyti kur administravote):
  5. Jūsų padėtis: kiek laiko galėtumėte skirti serveriui šiokiadieniais/savaitgaliais:
  6. Jūsų padėtis 2: Kiek laiko turite mūsų projektui ir kiek turėtume jūsų tikėtis, jog nepabėgsite pirmose savo dienose:
  7. Kodėl prižiūrėti būtent šį serverį? Ar čia trūksta tvarkos, ar norite padėti tobulėti, tvarkytis, etc.?
  8. Jūsų susisiekimo duomenys jeigu būtų kėblumų integruojantis į Discord.:

*** Šią užpildytą anketą siųsti privačiai mafkei į Discord privačia žinute!

**** Jeigu į viską atsakysite tvarkingai, bus šansas, jog jums atsakysime ir/ar svarstysime jūsų pateiktą formą į prižiūrėtojus.

**** Jeigu viskas pateikta tvarkingai, Slimi Legenda pagr.administratorius jums atsakys Discord platformoje.

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Naujausi
Seniausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4 mėnesių prieš

Jūsų nickname žaidime bei tikrasis vardas: beleka (Matas) Kodėl pasirinkote žaisti šiame serveryje, kuo jis patiko labiau už kitus: Puiki chebra, daug atnaujinimu yra del ko zaist. Jūsų amžius: 20 metu Jūsų patirtis žaidime ir pačiame serverių administravime (galite pasakyti kur administravote): Apie 8-9metus zaidziu sita zaidima, esu buves Jailas.lt priziuretojas kol neuzsidare projektas 😀 Jūsų padėtis: kiek laiko galėtumėte skirti serveriui šiokiadieniais/savaitgaliais: Iprastom dienom priklauso nuo to kokiu grafiku dirbu. siaip manau esu gan aktyvus savaitgaliais zaidziu gana daug. Jūsų padėtis 2: Kiek laiko turite mūsų projektui ir kiek turėtume jūsų tikėtis, jog nepabėgsite pirmose savo dienose: Turiu nemazai… Skaityti daugiau »

Pakemonas
1 metus prieš

Jūsų nickname žaidime bei tikrasis vardas:Ernestas Kodėl pasirinkote žaisti šiame serveryje, kuo jis patiko labiau už kitus:Tuom kad Fainai pralaisti laika sukitais Žmonėm Jūsų amžius:17 Jūsų patirtis žaidime ir pačiame serverių administravime (galite pasakyti kur administravote):cs 1.6 buves keliause serveriose priziuretojias Jūsų padėtis: kiek laiko galėtumėte skirti serveriui šiokiadieniais/savaitgaliais:Kieviena deinas as galiu. Jūsų padėtis 2: Kiek laiko turite mūsų projektui ir kiek turėtume jūsų tikėtis, jog nepabėgsite pirmose savo dienose:Jus serveri esu senas vilkas kaip sakant Kodėl prižiūrėti būtent šį serverį? Ar čia trūksta tvarkos, ar norite padėti tobulėti, tvarkytis, etc.? Delto nes reike priziureti kad vieni iskitu nesiticiotu ir… Skaityti daugiau »

Tarkuotas suris
3 metus prieš

7uc45

Paskutinį kartą redagavo 3 metus prieš Tarkuotas suris

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x