15.2 C
Ruoščiai
2024 15 birželio
Slimi namai
Image default
Naujienos & Atnaujinimai (CS 1.6) Slimi CS 1.6

Slimi CS 1.6 sugrįžta!

Po vasarinės pertraukos mūsų Counter Strike 1.6 užrakintas serveris bus atrakintas šių metu (2020) rugsėjo 4 diena, 19:00 val. Lietuvos laiku!
Paskutiniai mūsų puslapyje neskelbti Slimi CS 1.6 legendos serverio atnaujinimai:

 • Kaip ir buvo planuota, nuo šios dienos serveryje bus galima žaisti tik su STEAM ACC (įsigytu Counter Strike 1.6 žaidimu per steam’a)
 • Jau daugelis pastebėjo pokyčius su skinais, noriu pranešti jog FrontSide, Graffiti, Asiimov setai tapo transformuojami, o iš transformuojamu parėjo Hot Lava, Lighting, Galaxy ir tapo -1 retumo skinais!!!
 • Naujame sezone išliks šitie klanai https://s-cs.lt/cs-1-6-aktyviausi-klanai/ visi šie klanai turės 3 lygį. Naujame sezone nickname nebus galima naudoti specialių simbolių, tad kurie naudojo bus galimybe susiekus su manim sutvarkyti renfundo problemas, bei savo atstovavimą klane. Klanai iššaldyti ir nenukeliaus į pardavimą iki naujo sezono atidarymo, paruoštos žaidėjų kompensacijos naujam sezonui!
 • Serveris buvo užrakintas iki naujo SEZONO. Viskas yra pravalyta ir paruošta naujam sezonui, kaip ir buvo minėta žaidėjai kurie buvo aktyvus iki galo, jiems paruoštos kompensacijos (slimkėmis, didieji rėmėjai gavo ir kreditu) naujam sezonui. Kadangi startavus serveriui bus išmokėtos Slimkės, bus pradžiai atjungta Slimkiu išmušimo sistema!
 • Mūsų CS 1.6 LEGEND’os serveris bus apjungiamas su mūsų šiuo DISCORD’u ir svarbiausia informacija keliaus iš cs 1.6 į discordą!
 • Pataisytas Klanu XP dupinimas per klanu parduotuve
 • Ištaisyti mesagemode bug’ai. Buvo galima nemokamai įkurti klaną. Per klanų parduotuve buvo galima dauginti skinus ir kitus serverio resursus. Paprastoje parduotuvėje buvo galima įmesti preke be pavadinimo ir klaidinti kitus žaidėjus.
 • Iš serverio pašalinti: Effect, Mech, WAR, Emerald Web, Violet Hawk, Dark Snake ginklu skinu setai, vietoj jų pareis nauji skinai į serverį, tolimoje ateityje prie didelio visų bendro noro bus galima sugražinti šituos pašalintus skinus!
 • Serveryje keičiasi kai kurių skinu retumai! System Lock tapo 5 retumo; TAKTIK tapo 4 retumo; Vandal tapo 3 retumo; Honey Comb tapo 2 retumo; PAW tapo 1 retumo; Triangle tapo 0 retumo;
 • Pagaminta nauja GIVEAWAY sistema, prisijungus prie serverio /reward rasite Start GIVEAWAY punktą, galėsite rinkti nužudymus ir kovoti dėl prizo! http://pub.slimi.lt/csgw/
 • Sukurta nauja PROMO KODU sistema, automatiškai generuos kodus ir juos skelbs mūsų discord #🔱┋slimiečių-slaptas kanale kuris pasiekiamas nuo @15lvl, panaudojus koda serveryje su komanda /promocode bus galima gauti Kristalu, Brain Power, Kreditu
 • Yra suplanuota ir daugiau atnaujinimų tik norisi pamatyti ar po šios vasaros dar serveris reikalingas Counter Strike 1.6 žaidėjams!

Praneškite Counter Strike 1.6 žaidėjams šią žinią, pasidalinkite šiuo posto linku su draugais!

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausi
Seniausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3 metus prieš

Daugelio lauktas serveris pagaliau atsidaro, sėkmės visiems 🙂

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x