20 C
Ruoščiai
2024 21 liepos
Slimi namai
Image default
Informacija (CS:GO) Slimi CS:GO Slimi CS:GO serverio sistemos

Slimi CS:GO Aukcionu sistema

Mūsų serveryje virš 1338 oficialių CS:GO žaidimo skinu, kurie turi sugeneruotas vertes (VALUE) pagal Steam parduotuve.
Kuo skinas turi didesnę verte tuo ji sunkiau patraukti atidarant skrynias, tad atsiranda tokių skinu kuriuos labai sunku pagauti su mūsų kontraktu sistema, o po naujo išleisto CASE atsiranda gerų skinu kuriuos norisi turėti, bet mėnesiai bėga ir iki šių dienų dar yra tokių skinu kurių nepatraukė arba tuo metu kai buvo patraukti niekas to nevertino ir sudegino ant kontraktu sistemos ar pardavė serveriui.
Tam sukurta Slimi CS:GO serverio aukcionu sistema, kuri automatiškai generuos skinus į aukcioną, kurie nėra patraukti ir turi tam tikrą minimalią vertę, sistema gali kisti ir koreguotis, tad kokia matote šiai dienai po ilgesnio laikotarpio gali stipriai patobulėti dėl jūsų mieli Slimi žaidėjai!

Dabar yra numatytas laikas kai kiekviena diena 19 val. mūsų discorde išeina pranešimas apie šio vakaro aukcioną kuris vyksta kiekviena diena apie 20 val.
(yra mintis už tam tikrą slimkiu mokesti pažiūrėti ateinančios savaitės aukcionu listą…)
Aukciono sistema buvo orientuota daryti kaip staigmena, ne vieša sistema prieinama visiems, todėl tai labiau kaip vakaro eventa įsigyjant šiuos sunkiai gaunamus skinus…

Kas neaišku, turite klausimų? klauskite komentaruose, tuo pačiu papildysime šį postą!

3 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x