15.2 C
Ruoščiai
2024 15 birželio
Slimi namai
Image default
Slimi CS:GO Slimi CS:GO serverio sistemos

Slimi CS:GO Join Sound sistema

2022-02-01 Per pastaruosius keletą metų Slimi CS:GO projekte turėjome ir dar iki šiol turime labai aktyvių žaidėjų (praleista valandų kiekį/ kills – deaths statistika), norime jiems atsidėkoti ir suteikti išskirtinumą prisijungiant prie serverio su specialiu muzikiniu pranešimu!
Dėkui jog iki šiol esate su mumis kartu:
@ElHash, eL TapLo, @FxR @Gustelis @Kaciukas @KXSR @njssss;;;; @Op-Tibetas @T3vuks

Tarp jų yra ir iki šiol TOP5 pozicijoje esančių žaidėjų, tai naujiena kiekvienam norinčiam gauti JoinSound galite tokį reward gauti patekę į TOP5 (pagal kills – deaths), bus fiksuojama mėnesio gale/pradžioje esantys TOP5 žaidėjai ir jei neturi join sound, jiems bus sukurti!
(jau turintis join soundus gali prarasti tik tada kai labai ilgą laiką bus nebeaktyvus mūsų projekto žaidėjai)


2022-03-04 Žaidėjas eL TapLo išlaikė TOP5 (kills-deaths) pozicija ir pasikeitė į nauja join sound’a (gaila kitiems pritrūko jėgų ir nepavyko pasiekti top5 pozicijos, bet kita mėnesį turbūt jau galėsim sukurti specialius prisijungimo garsus/muzika bent keliems papildomiems žaidėjams)
Tarp visų laikų rėmėjų atsirado @mikruske, @Gizmo ir jiems buvo sukurti JoinSound’ai!

2022-04-04 Sveikiname naujus Slimi CS:GO žaidėjus gavusius specialų Join Sound (prisijungimo prie serverio muzikinį pranešimą visiems žaidėjams)
@TR1CK kuris pateko į TOP5 KD
@Gee iki šiol remdamas projektą atsinaujino savo join sound’a
@BANDITE nuoširdus aktyvumas, + parama mūsų projektui, staigmena jai nuo mūsų, dovana Join Sound’as dėl kurio nesitarta!

2022-05-26 į TOP5 KD pateko žaidėjas Nixuja ir gavo Join Sound’a

2022-07-01 Join Sound’a gauti pasidarė labai sunku naujiems aktyviems Slimi CS:GO projekto žaidėjams, kad būtu visiems lengviau prijungiame rekordu sistema!
5 Sezone rekordininkai buvo: Pistukas, BangBangPewPew, mikruske, Nixuja, ElHash
Tarp jų dar Join Sound’o neturėjęs BangBangPewPew kuris gavo jam skirta prisijungimo muzika prie serverio.
Ir taip kiekvienas mūsų žaidėjas neturintis Join Sound’o pasibaigus sezonui galės jį gauti!
Taipogi, kad nereikėtu ilgai laukti galima bandyti pretenduoti į Visų laikų rekordu TOP5, bet tai turime fiksuoti mėnesio gale/pradžioje žaidėja kuris turi minimum tris rekordus ant visų laikų rekordų, kad galėtumėm jam kurti specialų Join Sound (tarp rekordu galite pastebėti klano pavadinimo rekordą nuopelnai priklausys to klano savininkui)
Čia galite peržvelgti kokie žaidėjai kokius rekordus yra pasiekę > Slimi CS:GO Rekordai

2023-03-02 TOP3 KD poziciją išlaikęs Frofka gavo savo asmenini JoinSound

2023-04-29 Sveikiname TOP3 žaidėjus @DopPing @Frisha @Raika G♚@Kiiwiiz kurie gavo/atsinaujino JoinSound! Toliau, esu pagarsėjęs didelis SIMP’as todėl visam VIRTUVINIŲ klanui t.y. @ievukas @Gretule @𝕂𝕠𝕥𝕣𝕪𝕟𝕒 merginoms, dovanoju JoinSound ir dėkoju už gan didelį aktyvumą!dance

2023-05-31 TOP3 žaidėjai @KXSR @Raika G♚ @DopPing @Deividujle ant KD, Support, serverio rekordų atsinaujino/gavo naujus JoinSound’us
:siren_blue: Įsigalioja nauja taisyklė dėl JoinSound’u išlaikymo, jei žaidėjo ACC nebėra aktyvaus, jei jis automatiškai ištrintas iš mūsų duomenų bazės dėl neaktyvumo, tai kartu žaidėjas praranda ir JoinSound’a! :siren_red:

3.5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausi
Seniausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pakemonas
1 metus prieš

Galima gal kaskaip padaryti atejo o serveri pakemonas butu labai gerai

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x