26.1 C
Ruoščiai
2024 21 liepos
Slimi namai
Image default
Slimi CS:GO Slimi CS:GO serverio sistemos

Slimi CS:GO kontraktu sistema

Slimi CS:GO serveryje yra labai daug įvairių skinų, su įvariomis vertėmis (Value). Kartais iš skrynių gauti rečiausius skinus yra labai sudėtinga, tad šiame serveryje yra kontraktai. Kontraktus galima gauti nusiperkant iš kitų žaidėjų, atidarius skrynią, nužudžius žaidėją arba iš dienos atlygio. Į kontraktą gali įdėti 10 įvairių skinų ir juos išmainyti į vertingesnį skiną. Kuo vertingesnius skinus dėsi į kontraktą – tuo vertingesnį skiną gausi, taipogi darant kontraktus vietoj skino galima gauti Glove Key.

Sudėjus visus norimus skinus ir paspaudus Make Contract, prieš sutinkant atlikti kontraktą galima peržiūrėti, kokius skinus gali gauti atliekant kontraktą, o aukščiau rašys kokios aukščiausios ir žemiausios vertės (Value) daiktą gali gauti. Sutikus atlikti kontraktą, iš jūsų bus pašalinti 10 skinų, kuriuos dėjote į kontraktą, bei vienas kontraktas, o gausite vieną didesnės vertės skiną arba Glove Key.

Šį informacinį tekstą sudarė mūsų serverio žaidėjas: GlaZe

Informacija pateikta video formatu:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x