8.9 C
Ruoščiai
2022 27 rugsėjo
Slimi namai
Image default
Naujienos & Atnaujinimai (CS:GO) Slimi CS:GO Slimi CS:GO serverio sistemos

Slimi CS:GO Sticker’iu sistema

Kiekvienas žaidėjas žaidžiantis Slimi CS:GO MAIN serveryje, žudydamas kitus žaidėjus turi galimybe gauti +1 Sticker Capsules, kad ją atidarytu jam prireiks gauti Sticker Capsules Key.
Sticker Capsules Key galima gauti tik dvejais būdais:
1. Kreditu keitykloje pasiimti už kreditus.
2. Pirkti iš žaidėjų kurie pasiėmė Sticker Capsules Key už kreditus.

Turint Sticker Capsules kartu su Key mūsų serveryje būs galima atidaryti ir patraukti sticker’ius kurie steam parduotuvėje kainuoja nuo 1 EU, tad automatiškai žaidėjai turės didesnė galimybe patraukti geresnės kainos ar vertės sticker’į (jei atsiras noras ir poreikis centinio sticker’io, bet daugumai gražaus ir tinkančio prie tam tikro ginklo skino, pridėsime jį prie patraukimų)

Patrauktus Sticker’ius ant mūsų serverio galėsite parduoti pačiam serveriui ir už tai gauti Slimkiu (serverio valiuta), taip pat Sticker kapsules ir pačius lipdukus klijuojamus ant ginklu galėsite parduoti kitiems serverio žaidėjams už slimkes per mūsų parduotuvės sistema.

Uždėjus/panaudojus sticker’į ant pasirinkto ginklo, sticker’is pasišalins iš jūsų inventorio ir nebegalėsite jo panaudoti antrą kartą/parduoti…

0 0 votes
Article Rating
Apie autorių: PyPKjE
Tell us something about yourself.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Slimi CS:GO jau greitai naujas SEZONAS 2022-09-20 19:00

Pranešk apie tai savo CS:GO kolegoms, draugams, klasiokams, suspėkite pasiruošti naujam sezonui ir galbūt šį  naują sezoną būsite geriausi ir daugiausiai pasiekę?

Plačiau apie detales: https://slimi.lt/slimi-csgo-naujas-sezonas/

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Eiti prie įrankių juostos