15.2 C
Ruoščiai
2024 15 birželio
Slimi namai
Image default
Naujienos & Atnaujinimai (CS:GO) Slimi CS:GO

Slimi CS:GO turtingajam luomui nebeveiks pilna parduotuves sistema

(buvo rašyta: 2020 spalio 19) Sveiki mielieji. Šiandien noriu su jumis pakalbėti atvirai. Niekad nemaniau, kad teks rašyti tokį pranešimą, bet niekada nesakyk niekada. Neslėpsiu, šiuo metu mūsų CS:GO serveris išgyvena ne pačius geriausius laikus. Jums turbūt iš karto kyla klausimas kodėl? Taigi žmonių yra? Online pakankamai stabilus? Bendruomenė gyvuoja? Taip, iš tos pusės mano širdis džiaugiasi ir nusiskundimų neturi. O, bet, tačiau…. Deja, bet susiduriame su finansiniais sunkumais. Aš iš savo pusės atiduodu viską, ką galiu – savo žinias, kūrybą, norą, meilę ir laiką. Gaila, bet pasirodo šito neužtenka. Pastaruosius mėnesius esu priverstas ir finansiškai pats išlaikyti serverius. Ir kalba eina ne apie tai, kad man „neapsimoka”, nes mažai pliuso, kalba eina apie tai, kad serveris net neišsilaiko savęs pačio (trumpai tariant nesurenkam net minimalios mėnesinės sumos dedikuoto hostingo nuomai, o ką jau kalbėti apie mokesčius ir t.t..). Būtent dėl šios priežasties esame nutraukę ir apdovanojimus ir skinu giveaway ir visus kitus finansinius paskatinimus. Esu visada pasiruošęs su jumis dalintis, kai tik pats turiu kuom. Nevyniodamas į vatą tiesiai šviesiai pasakysiu, ką manau ir taip didžioji Jūsų dalis supranta, kad serverį (jo išsilaikymą) žlugdo atsiradę vidiniai versliukai. Aš puikiai suprantu, kad nusipirkti slimkių ar case’u iš kitų žaidėjų yra pigiau ir labiau apsimoka, negu paremti servą ir pirkti iš manęs… BET ties čia ir pakabinate kilpa po serverio kaklu. Pradžioje pats tuom didžiavausi, kad sugebėjau sukurti serverį/bendruomenę, kur jaunimas gali žaisdami pas mane prasimanyti vieną kitą euriuką, bet nemaniau, kad tai išsivystys į tokį didžiulį konkurentą ir aplamai pakenks mūsų egzistavimui. Taigi.. esu priverstas imtis priemonių, net jeigu ir pats labai to nenoriu, privalau tam tikram laikui stabdyti serverio shopo veiklą. Tai bus ne amžiams, tik šiuo, serverio finansiškai sunkiu laikotarpiu. Atsigaus parama – atsidarys ir shopai visiems. Pačio žaidimo esmės nekeisiu, toliau galėsite farminti, kaupti, kelti asmeninius accauntus, tačiau nevyks dalybos, derybos tarp pasiturinčių žaidėju. Bus nustatyta būtinos paramos minimali mėnesinė (30 dienų imtinai slenkančiu grafiku) suma, kurią perkopus parduotuvės sistema ir vėl bus prieinama. Suprantu, kad su šita sistema bus sunku pritraukti naujus žaidėjus, todėl tiek naujokams, tiek neturtingiesiems serverio žaidėjams shopai bus prieinami, tol, kol nepakils iki tam tikro turtingumo lygio.
Suprantu, kad bus begalė nepatenkintų, piktų, leavintojų ir t.t.. , bet patikėkite manimi, man pačiam tai labai nesmagu, bet yra kaip yra. Tam kad galėčiau serverį Jums pateikti „UŽ AČIŪ” privalau per mėnesį surinkti bent 70 eur. paramos, kas reiškia lygiai 0 į mano kišenę. Manau suprasite mane. Aš su Jumis, tikiuosi ir Jūs su manimi.

Pagrindiniai pokyčiai:

⦁ Serverio shopas (tarp pasiturinčių žaidėjų) bus uždarytas tol, kol serveris nesurinks pakankamai paramos savo išsilaikymui (imtinai 30 kalendoriniu dienų)
⦁ Server shopas (parduoti daiktus serveriui) veiks visiems be išimties.
⦁ Naujokams arba neturtingiesiems serverio žaidėjams server shopas (tarp žaidėjų) bus prieinamas.
⦁ Ši sistema neįtakos įprastinio žaidimo serveryje, toliau veiks dropai, case opening’as, misijos, toliau bus galima sėkmingai farminti.
4.8 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x